SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI ERASMUS+ SUBSYDIOWANY ROZWÓJ ZAWODOWY ZA GRANICĄ dla pracowników szkół w wielu kierunkach w całej Europie, Wielkiej Brytanii oraz Irlandii Bierzemy pod uwagę Twój budżet i dostosujemy się do wszelkich Twoich potrzeb edukacyjnych innowacyjne kursy zagraniczne Zorganizujemy wszystkie przejazdy, loty, zakwaterowanie, wyżywienie, kursy szkleniowe i ubezpieczenie. Darmowe wsparcie Twojego wniosku ERASMUS + w celu zapewnienia pozytywnego wyniku dla Twojej klasy języka obcego od kursów wspomagających, do kursów CLIL, z wybranym językiem obcym by swoje poprawić umiejętności nauczania pomagających połączyć sformowany program nauczania

Co jest wliczone?

KOSZT 2-TYGODNIOWEGO POBYTU wynosi 3000 euro, W TYM:

Jeden zespół do zorganizowania wszystkich Twoich wyjazdów w ramach programu ERASMUS+

Wysokiej jakości programy szkolenia dla nauczycieli ERASMUS+ za granicą

Zakwaterowanie i wyżywienie w host-rodzinie, aprtamencie, hostelach bądź hotelu

Dodatkowy program społeczny i kulturalny

Profesjonalne wsparcie w celu uzyskania dofinansowania, podpisywania umowy i dokumentacji Erasmus+

Organizacja podróży (loty i transfer z/na lotnisko) oraz ubezpieczenie podróżne

ROZWÓJ ZAWODOWY za granicą

Kursy dla nauczycieli zaprojektowane specjalnie w celu podnoszenia ich umiejętności zawodowych i umożliwiająće całkowite zanurzenie się w obcej kulturze.

WSPANIAŁE lokalizacje

Oferujemy szkolenia dla nauczycieli w różnych miejscach Wielkiej Brytanii, Irlandii i całej Europy.

GOTOWE WYCIECZKI, JAK RÓWNIEŻ TRASY ZAPROJEKTOWANE SPECJALNIE DLA TWOJEJ SZKOŁY

Nasz doświadczony zespół chętnie pomoże Ci na każdym z etapów procesu planowania – od zaprojektowania kursu zgodnie z twoimi życzeniami i pragnieniami do wybrania już sprawdzonego i przetestowanego programu wyjazdu do jednej z naszych szkół na całym świecie.

Do kogo jest skierowany program dofinansowania ERASMUS+ Szkolenia dla nauczycieli za granicą?

  • Do szkół oraz ich kadry nauczycielskiej zlokalizowanych w krajach UE lub krajach spoza UE uszestniczących w programie ERASMUS+
  • Do osób chcących się rozwijać zawodowo z całkowitym pokryciem kosztów
  • Do nauczycieli języków obcych chcących całkowicie się zanurzyć w wybranym języku
  • Do nauczycieli chcących prowadzić swoje lekcje w języku obcym – CLIL
  • Do nauczycieli chcących odświeżyć wiedzę językową i dowiedzieć się o innowacyjnych metodach nauczania
DOWIEDZ SIĘ O MOŻLIWOŚCIACH DLA TWOJEJ SZKOŁY

Opcje do wyboru

OPCJA 1: MAMY ZABEZPIECZONE FINANSOWANIE I CHCIELIBYŚMY ZAREZERWOWAĆ WYJAZD NA SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI

Po wybraniu tej opcji możemy natychmiast zacząć szukać odpowiedniego kierunku w ramach Twojego budżetu, aby zapewnić Tobie oraz Twoim kolegom najbardziej dostosowany program. Oferujemy wszystkie obecnie dostępne kursy szkoleniowe dla nauczycieli w Europie w najlepszej cenie i bez żadnych ukrytych opłat. To znaczy, że możesz zarezerwować jakikolwiek kierunek w Europie przez jedną organizację, która zajmie się zorganizowaniem wyjazdu całej Twojej grupy.

ZAREZERWUJ KURS ONLINE- już niedługo! DOWIEDZ SIĘ O MOŻLIWOŚCIACH DLA TWOJEJ SZKOŁY

OPCJA 2: CHCIELIBYŚMY ZŁOŻYĆ WNIOSEK O DOFINANSOWANIE ERASMUS+ i otrzymać bezpłatne wsparcie ZE STRONY ZESPOŁU TRAVELEDVENTURES

Po wybraniu tej opcji pomożemy Ci krok po kroku złożyć wniosek o dofinansowaniu oraz udostępnimy skuteczne przykładowe wnioski. Gdy dofinansowanie zostanie przyznane, zorganizujemy loty, zakwaterowanie, kursy i program atrakcji. Standardowo dostaniesz kwotę w rozmiarze od 2400 do 3000 euro na 2-tygodniowy okres szkoleń. Kwota ta będzie obejmować wydatki na loty, zakwaterowanie, kursy i program atrakcji, a także wyżywienie i potrzebne podręczniki. Wsparcie Twojego wniosku odbywa się na zasadach bezodpłatności i zmaksymalizuje szanse jego pozytywnego rozpatrzenia. Wskażnik powodzenia naszych wnioskodawców znajduje się na bardzo wysokim poziomie, a nasze duże doświadczenie świetnie pomaga w trakcie wypełniania dokumentów!

Płatności oraz organizacji lotu, zakwaterowania, kursu i programu atrakcji dokonuje się dopiero po przyznaniu dofinansowania. W przypadku nie otrzymania dofinansowania nie ponosisz żadnych opłat.

o dofinansowaniu

Cieszymy się, że możemy pracować z tOBĄ i gwarantujemy, że dostosujemy się do wszelkich Twoich potrzeb edukacyjnych.

Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, dofinansowania Erasmus+ zwykle starczy, by pokryć podstawowę wydatki związane z podróżą, odbyciem stażu, zakwaterowaniem oraz do niektórych aktywności. Cieszymy się, że możemy z Tobą współpracować i dostosujemy się do wszelkich pragnień osób zaznaczonych we wniosku.

Jakie wydatki obejmuje dofinansowanie?

Dofinansowanie w wysokości do 3000 euro na osobę przysługuje się na 2-tygodniowy okres. Wielkość kwoty będzie zależała od kierunku wycieczki i jakości wniosku, ale z naszego doświadczenia wiemy, że zwykle tej kwoty starczy do pokrycia kosztów kursu, zakwaterowania, lotu, atrakcji i wyżywienia w przeciągu całego wyjazdu. Cena za bazowy pakiet 2-tygodniowy wynosi od 1690 euro, w tym loty, zakwaterowanie i wszsytkie koszty przeprowadzenia kursu.

Jak to działa?

Erasmus+ to europejski program stypendialny, który zachęca do ciągłego rozwoju zawodowego. Dofinansowanie Erasmus+ przysługuje się w celu kontynuacji rozwoju zawodowego i innych szkoleń nayczycieli w ramach programu UE „Kształcenie, szkolenia, młodzież i sport”.

DOWIEDZ SIĘ O MOŻLIWOŚCIACH DLA TWOJEJ SZKOŁY

Jak złożyć wniosek o dofinansowanie?

Zapewniamy bezpłątne profesjonalne wsparcie Twojegp wniosku ERASMUS +  w celu zapewnienia Ci pozytywnygo wyniku. Wskażnik powodzenia naszych wnioskodawców znajduje się na bardzo wysokim poziomie, a nasze duże doświadczenie świetnie pomaga w trakcie wypełniania dokumentów! Jeśli jesteś zainteresowany, po prostu wypełnij formularz kontaktowy dla swojej szkoły a chętnie pomożemy Ci ze złożeniem wniosku.

Kiedy dokonuje się płatności i czy wiąże się to z jakimś ryzykiem?

Płatności oraz organizacji lotu, zakwaterowania, stażu i programu aktywności studenckiej dokonuje się dopiero po przyznaniu dofinansowania. W przypadku nie otrzymania dofinansowania nie ponosisz żadnych opłat.

Jaka jest szansa na przyznanie dofinansowania?

Nasz system wsparcia wniosków o dofinansowanie Erasmus+ został stworzony specjalnie dla programu Erasmus+ Szkolenia dla nauczycieli. W ciągu ostatnich 3 lat ponad 90% wszystkich wniosków objętych naszym programem wsparcia zostały zaakceptowane. Skutecznie pomagamy szkołom z większości krajów europejskich w otrzymaniu dofinansowania Erasmus+. W Austrii prawie połowa ogólnokrajowej liczby funduszy została przyznana dzięki naszemu systemu wsparcia.To sprawia, że jesteśmy jednym z najbardziej wyspecjalizowanych i skutecznych ekspertów europejskich w dziedzinie otrzymania dofinansowania Erasmus+. Rozmawiamy w języku angielskim i niemieckim.

NASZE NIEKTÓRE NAJBARDZIEJ POPULARNE KRÓTKOTRWAŁE KURSY

Mamy do zaoferowania liczne tematy CPD kursów, które odbywają się wnaszych różnych ośrodkach językowych. Wszystkie te projekty szkoleniowe kwalifikują się do programu dofinansowania ERASMUS +. Poniżej znajdziesz oferowaną przez nas ogólną tematykę kursów. W celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie programu nauczania prosimy o kontakt e-mail. Proszę zwrócić uwagę, że wszystkie centra językowe oferują wszystkie dostępne kursy, lecz zakres dat różni się w poszcególnych ośrodkach. Minimalna granica wieku dla odbycia kursów wynosi 21 lat.