PRZYKŁADOWY TYDZIEŃ UCZNIA

niedziela

Dzień przyjazdu i kolacja z host rodziną

PONIEDZIAŁEK

Kurs językowy, wycieczka po mieście z przewodnikiem

WTOREK

Kurs językowy, wycieczka do Isola San Giorgio

Środa

Kurs językowy, Palazzo Ducale

czwartek

Kurs językowy, muzeum Peggy Guggenheim

PIĄtek

Kurs językowy, wycieczka do Murano i wizyta do firm

sobota

Wycieczka do Aqualandia Jesolo

NIEDZIELA

Powrót do domu

ATRAKCJE W wenecji

Wycieczka w celu zorientowania się w Wenecji Zabierze Cię do najważniejszych kanałów oraz miejsc historycznych.

Grande Canale Ta droga wodna. która liczy sobie setki lat, oferuje wyjątkowy widok na to romantyczne miasto. W tym, bilet na prom, któy pozwoli Ci korzystać się z Vaporetti tyle razy, ile chcesz.

Wycieczka do Isola San Giorgio i zwiedzanie San Giorgio Maggiore Wjedź windą na dzwonnicę, abyś mógł cieszyć się wspaniałym widokiem na miasto.

Basilica di San Marco e Piazza San Marco Nie możesz przegapić tego miejsca w trakcie wyjazdu di Wenecji. Piazza San Marco to idealny punkt wyjściowych wszystkich aktywności grupowych.

Palazzo Ducale Ta wycieczka zaprowadzi Cię do tej doskonałej konstrukcji gotyckiej architektury, gdzie znajdziesz dzieła takich mistrzów jak Titian, Tintoretto czy Veronese.

Peggy Guggenheim Collection Ta wycieczka zaprowadzi Cię do kiedyś prywatnej kolekekcji dzieł sztuki, należącej do Guggenheimów. Zawiera niesamowite dzieła sztuki współczesnej ogromnej liczby artystów, od Picasso do Jacksona Pollocka.

Piazza Prato delle Valle Jeden z największych i najpiękniejszych placów Wenecji zachęca do wypoczynku i relaksu po zajęciach w szkole.

Wycieczka do Murano Udaj się tam promem i spójrz na lokalne dzieła sztuki zrobione ze szkła, a następnie odwiedź miejscowe firmy w ramach programu.

Opcjonalna wycieczka do parku wodnego Aqualandia Ten park rozrywkowy z pewnością spodoba się całej grupie. Skoki na bungee i największa w Europie zjeżdżalnia doprowadzą ich do szału!

Pociąg w obie strony

Transfer z lotniska i z powrotem

Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym w host-rodzinie z niepełnym wyżywieniem dla studentów i zakwaterowanie w klasztorze Palladian w Giudetta z prywatnym gajem oliwkowym dla nauczycieli lub opiekunów

Kurs językowy: 4 bloki dziennie przez pięć dni w naszej certyfikowanej szkole językowej

8 dniowy PAKIET
od 679 euro

INNE KIERUNKI WYCIECZEK SZKOLNYCH NA KURS JĘZYKA WŁOSKIEGO

Sorry, no pages was found

Sorry, no pages was found