GRUPY SZKOLNE WYCIECZKI ZAGRANICZNE NIEZAPOMNIANA PRZYGODA DLA TWOICH STUDENTÓW darmowe podróże dla studentów WYCIECZKI JĘZYKOWE ERASMUS + WYCIECZKI EDUKACYJNE DLA WYCIECZEK GRUPOWYCH, SPORTOWYCH TYGODNI SZEROKA GAMA MIEJSC CZY WYPRAW TEMATYCZYCH SPECJALIZUJEMY SIĘ RÓWNIEŻ W ZORGANIZOWANIU WYCIECZEK JĘZYKOWYCH & SFINANSOWANYCH ERASMUS+ WYJAZDACH SZKOLNYCH ZORGANIZUJEMY WSZYSTKO PODRÓŻ W OBIE STRONY DODATKOWE ZAJĘCIA ORAZ CIEKAWE WYCIECZKI KURSY JĘZYKOWE I STAŻE ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

Co organizujemy?

Możemy zorganizować cały wyjazd szkolny lub jego wybraną część.

Od zabrania Cię z Twojej szkoły do bezpiecznego powrotu do domu. Oferujemy duży pakiet wyjazdowy, w tym wszystkie transfery, loty, zakwaterowanie, wyżywienie, kursy, atrakcje, dodatkowe wycieczki oraz ubezpieczenie. Zapewniamy również wsparcie prezentacyjne dla uczniów oraz ich rodziców w Twojej szkole.

Potrzebujesz pomocy? Zadaj nam pytanie!

Co oferujemy

PRZYGODY EDUKACYJNE POZA KLASĄ SZKOLNĄ

Ciągle mamy oko na nowych zabawnych atrakcjach i dbamy o to, aby nasze wycieczki były maksymalnie ciekawe. Regularnie sprawdzamy wszystkich naszych partnerów w celu utrzymania najwyższego standardu.

Przez cały czas podnosimy własną kwalifikację, pomagamy w licznych A-level projektach i projektach uniwersyteckich, zwiążanych z podróżami edukacyjnymi. Pomaga to nam jaknajbardziej skutecznie spełniać potrzeby szkół oraz ich studentów.

OGROMNĄ ILOŚĆ KIERUNKÓW DO WYBORU

Oferujemy ponad 50 kierunków wycieczek szkolnych w Europie i na całym świecie!

Z przyjemnością pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru! Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie pomogło nam zrozumieć czego oczekują od wycieczek zagranicznych studenci, ich rodzice oraz nauczyciele. Przeprowadzamy również regularne programy szkoleniowe w celu rozwijania własnych umiejętności.

GOTOWE PLANY WYCIECZEK, A TAKŻE dodatkowe TRASY ułożone SPECJALNIE DLA TWOJEJ SZKOŁY

Nasz doświadczony zespół chętnie pomoże Ci na każdym z etapów procesu planowania – od dostosowania wycieczki do Twoich życzeń i pragnień, do wybrania już sprawdzonej i przetestowanej trasy. Wytłumaczymy Ci jak zaoszczędzić pieniądze i stworzymy najlepszą wycieczkę językową zgodną z Twoim budżetem. Będziemy monitorować całą Twoją podróż, aż do czasu bezpiecznego powrotu do domu.

Ciekawe możliwości praktyk zawodowych

TravelEdventures oferuje szkolne wycieczki, w czasie których odbędziesz praktyki zawodowe lub stażę, mogące być w pełni sfinansowane przez program ERASMUS+.

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ O PROGRAMACH STAŻOWYCH

Atrakcje, wyprawy i wycieczki tematyczne

Szeroka gama atrakcji zaspokoi potrzeby każdego. Wspaniałe połączenie kulturowych, wesołych i sportywnych aktywności uczyni Twoja wycieczkę niezapomnianą. Zwiedzanie miasta, kursy tańca, wieczorne granie w kręgle, imprezy integracyjne, sport, lekcje muzyki, poszukiwanie skarbów i wiele innych fascynujących atrakcji i zajęć!

Oferujemy również wyjazdy tematyczne, takie jak sport, historia, sztuka, nauka, kulinaria i moda

Świetne możliwości nauki języka

TravelEdventures oferuje w ramach każdej podróży naukę języka obcego. Każdego dnia studenci będą mieli kilka godzin nauki w szkole, a następnie całe wolne popołudnie do zwiedzania, bawienia się oraz integracji. Możemy dostosować harmonogram do potrzeb i życzeń Twojej grupy!